PRODUKTY

 

POLYKARBONÁT - poplykarbonátové dutinkové desky

WALLPEX - dekorační panely

Montážní prvky a příslušenství

Zahradní nábytek

 


 

Dutinkový polykarbonát

Příklad užití polykarbonátu Polydar jako zasklívacího materiálu v interiéruPolykarbonátové desky jsou určeny pro tyto účely:
Zastřešení a stěny skleníků, zimních zahrad, bazénů, atrií, verand, zastřešení a stěny zahradních staveb (pergol, automobilových stání), zastřešení sportovišť (stadiony, bazény), obloukové i rovné zastřešení staveb a výrobních hal, snížené podhledy, prosvětlené podhledy, obloukové i rovné přístřešky (zastávky MHD), průchody, vstupní přístřešky, spojovací chodby, schodiště, různé přepážky a zábrany, zastřešení teras a verand, výplně zábradlí, balkónů, otvorové výplně (okna), výplně dveří, zasklení a rekonstrukce kolmých stěn, vnitřní příčky a předěly místností, druhé zasklení k existujícím skleněným plochám, reklamní tabule a poutače, výstavnické objekty, sluneční kolektory.

Materiál použitý pro výrobu desek svými vlastnostmi zajišťuje jejich nízkou hmotnost, vysokou pevnost a odolnost proti úderu a zároveň vysokou prostupnost světla. Polykarbonátové desky mohou být díky svým vlastnostem použity jako zvuková nebo tepelná izolace.

Polykarbonátové desky jsou vyráběny vytlačováním za tepla, ve tvaru jednolitých desek o dvou vrstvách, mezi kterými jsou kolmé příčky tvořící vzduchové komory po celé délce desky. Polykarbonátové desky jsou při výrobě opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou, která zabraňuje pronikání UV záření. Desky jsou nabízeny v několika barevných odstínech (čirá, bílá, modrá, a hnědá). Pro přepravu, skladování a manipulaci jsou desky opatřeny ochrannými foliemi z obou stran, které se odstraňují až po konečném umístění.

CENÍK  Parametry  Návod k montáži  Certifikát  Prohlášení o shodě

Polydar - čirá Polydar - bílá Polydar - modrá Polydar - bronz
čirá bílá modrá bronz

Nahoru


 

WALLPEX

Dekorační panely WALLPEX jsou určeny k reklamním účelům jako samostatně stojící mobilní panely.

Panely WALLPEX vynikají chemickou odolností a odolností proti otěru a také svým kvalitním lakem, barevností a leskem. Plastové jádro zajišťuje nízkou hmotnost panelů WALLPEX. Při výrobě jádra se používá technologie výroby za tepla pro získání pevného a nesnadno hořlavého materiálu. Mezi základní vlastnosti panelů WALLPEX patří jejich dlouhá životnost, snadné použití a zpracování, snadná údržba a čištění.

Panely WALLPEX jsou sendvičové desky vyráběné z plastu a hliníku. Desky jsou složeny ze tří základních vrstev. Ze střední polyetylénové vrstvy a ze dvou krajních ploch z hliníkové folie. Plastová deska je vyráběna vytlačováním za tepla na kterou je pomocí makromolekulárního polymerního lepícího filmu za vysoké teploty a vysokého tlaku přichycena vrstva z hliníkové folie slitiny 1100 H18. Hliníková folie je předem povrchově upravena lakem. Panely jsou vyráběny v celkové síle 3 mm a 4 mm. Síla hliníkové folie je dle druhu panelu a druhu použití v rozmezí 0.1 mm až 0.5 mm.

CENÍK

Wallpex - stříbrná Wallpex - champagne Wallpex - mramor červený Wallpex - mramor hnědý
stříbrná champagne mramor červený mramor hnědý

Nahoru


 

Montážní prvky a příslušenství

Jako doplňkový sortiment nabízíme některé montážní prvky a příslušenství k polykarbonátovým deskám POLYDAR.

CENÍK

Nahoru

 

Poslední aktualizace: